Auto elektrisüsteem - üks kõige keerukamaid sõlmi, mis tagab käivitamise, süüte, valgustuse, kütuse etteande funktsioneerimise. Auto kontrolli ja mõõteseadmete korrasolek sõltub ka elektrisüsteemi töövõimest. Määrata elektriosa riket iseseisvalt, ilma praktiliste kogemusteta ja spetsiaalse varustuseta, on võimatu. Selle süsteemi vead on kõige töömahukamad nii diagnostikas kui ka remontimisel.

Auto elektriosa rikete põhjused ja tundemärgid

Tavaliselt saab juht aru, et tegu on probleemse elektrisüsteemiga, kui auto käivitamise katsel ei ole tulemusi. Probleeme mehaanikaga on lihtne diagnoosida kas visuaalselt või kuulmise teel. Et määrata kindlaks enamusi rikkeid elektrilistes sõlmedes, nõuab see palju kannatlikkust ja oskust kasutada testrit. Kui selliseid oskusi ei ole, siis on parem pöörduda teenindusse auto elektritöödele kvalifitseeritud meistri poole.

Masina elektrivarustuse süsteemi töö riketest räägivad sellised tundemärgid:

• kui süütevõtme keeramisel mootor ei käivitu;

• spontaanne generaatori lambi sisse/välja lülitumine;

• ei tööta pöörete signaaltuled, klaasipuhastid, signalisatsioon, konditsioneer;

• aku laaadimine on aeglane või laadimist ei olegi.

Elektri probleemid võivad alguse saada mehaanilise kulumise või kinnitusdetailide lõdvenemise tõttu peale transpordi suurt läbisõitu. Ka on sagedaseks sõlme purunemise põhjuseks sõiduki kasutamine ekspluatatsiooni reegleid rikkudes: ebapiisav juhtmete ja kontaktide puhtus, mootori käivitamine välise toiteallikaga.

Kui te kahtlustate viga elektrisüsteemis, on tingimata vaja koheselt teostada auto elektritööd, et mitte sattuda liiklusõnnetusse. Auto kõikide süsteemide töö on omavahel seotud. Kui viga on elektriga seotud, siis võib  iga hetk tekkida häire transportvahendi juhtimisel.

Auto elektritööd ja auto elektrisüsteemide remont «Аriol-Аuto»-s.

Autoteeninduse AriolAuto tehniline varustus ja professionaalne personal võimaldab teostada profülaktikat, diagnostikat ja sõiduki elektrisüsteemi remonti maksimaalselt täpselt ja kiiresti. Elektrisüsteem koosneb paljudest komponentidest, viga mistahes detailis viib transpordivahendi funktsioneerimise rikkumiseni tervikuna.

Meie meeskond pakub auto elektrivarustuse sõlme diagnostikat kena hinnaga. Sõltuvalt tuvastatud vigadest, teostatakse elektritööd suure praktilise kogemusega spetsialisti poolt ja kaasaegsete seadmetega. Helistage eelnevalt meile, et broneerida aeg auto elektrisüsteemi remondiks.

Hinnakiri

Lukksepatööd 27€/tund
Elektritööd 27€/tund
Diagnostika al. 20€
Esi­ ja tagasilla 3D kontroll ja reguleerimine al. 37€
Keevitustööd al. 34€

Hinnad ei sisalda KMi 20%

Ariol Auto autoteenindus

Peterburi tee 65
Tallinn 11415
Tel: 5552 7985

Meie Eelised

  • Flexible and Easy Layout Manager
  • Menu Editor with Icon Options
  • Unique content with block variations
  • Utilize icons easily with Font Awesome
  • Human readable configuration files Code