Volkswagen remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto

Volkswageni autode mehhanismid, nagu kõik teised, kuluvad ja võivad vajada remonti. Seetõttu on oluline probleemid kiiresti avastada ja kõrvaldada, et vältida tõsisemaid tagajärgi. Meie autoteenindus on spetsialiseerunud Volkswageni autode remondile ning pakub kiireid ja professionaalseid lahendusi igat tüüpi kahjustustele ja varuosade kulumisele.

Volkswageni autod

Volkswagenil on rikas ajalugu, mis ulatub 1934. aastasse, mil see asutati. Selle asutaja Ferdinand Porsche sai tuntuks kvaliteetsete ja tipptasemel autode loojana.
 
Volkswageni autode omanikud valivad mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Selleks, et teie auto teid kaua ja usaldusväärselt teenindaks, on oluline jälgida kõigi selle komponentide töökorda ja õigeaegselt läbida tehnoülevaatus.

Peaksite meiega ühendust võtma järgmistel juhtudel:

On mitmeid juhtumeid, mil meie Volkswageni autoteeninduse poole pöördumine oleks kõige õigem:

 1. Planeeritud hooldus (PM): Soovitatav on tegutseda ennetavalt, ootamata probleemide ilmnemist mehhanismides. Iga-aastane diagnostika ja täishooldus spetsialistide poolt aitavad hoida Teie auto töökorras. Hoolduse raames vahetatakse tõrgeteta töö tagamiseks rehvid, vedelikud, õli ja muud osad.

 2. Auto müük: Auto müüki kavandades on oluline hoolikalt kontrollida kõigi selle süsteemide funktsionaalsust. Meie spetsialistid aitavad tuvastada ja parandada probleeme, mis võivad müüdava auto väärtust tõsta.

 3. Ebanormaalsete sümptomite ilmnemine: Kui teie autosse ilmub kõrvaline müra, ragin, heitgaasid, väheneb veojõud jne, saavad meie tehnikud läbi viia arvutidiagnostika ja kõrvaldada süsteemi rikke.

Suurepärane! Kui teil on küsimusi või vajate abi, võtke julgelt ühendust.

Volkswageni teenused

Iga auto vajab aja jooksul tähelepanu ja hooldust. Probleemide varajane leidmine ja parandamine aitab vältida tõsiseid kahjustusi ja pikendab teie sõiduki eluiga.

Meie autoteenindus on spetsialiseerunud Volkswageni autode hooldusele ja remondile. Pakume kiiret ja professionaalset lahendust teie sõiduki varuosade ja süsteemidega seotud probleemidele.

Meilt saate laias valikus teenuseid, sealhulgas arvutidiagnostika, šassii, mootori, roolilattide, turbiinide ja auto konditsioneeride remont.

Meie autoteenindus Tallinnas pakub kvaliteetset teenust soodsate hindadega. Püüame pakkuda teile Volkswageni sõidukile täisteenust, et see rõõmustaks teid oma töökindluse ja jõudlusega Tallinna teedel.

Remonditööde tüübid

Kui avastate oma Volkswageniga probleeme, on oluline kindlaks teha nende ulatus ja valida õige remondimeetod. Meie autoteeninduses pakume remondiks kahte peamist lähenemist:

 1. Täiteremont, mis hõlmab üksikute kahjustatud üksuste väljavahetamist. See meetod nõuab tavaliselt vähe aega ja seda saab suhteliselt kiiresti lõpule viia.

 2. Individuaalne remont, mis hõlmab kahjustatud osade põhjalikku kontrolli ja taastamist ilma neid täielikult välja vahetamata. Selline lähenemine säilitab originaalkomponendid ja tagab teie Volkswageni sõiduki süsteemide terviklikkuse.

Olenemata valitud meetodist tagavad meie kogenud tehnikud teie sõidukile kvaliteetse remondi. Nende töö on tehtud ülima täpsusega, et teie Volkswagen oleks taas teedel töökindel ja tootlik.

Volkswageni teeninduse eelised Tallinnas

Kui võtate ühendust meie autoteenindusega, võite arvestada mitmete eelistega:

 • Professionaalne teenindus kogenud ja kvalifitseeritud töötajatelt, kes on valmis lahendama kõik teie Volkswageni auto hoolduse ja remondiga seotud probleemid.
 • Lai valik varuosi usaldusväärsetelt tootjatelt, mis garanteerib remondi kvaliteedi ja vastupidavuse.
  Spetsiaalsete seadmete kasutamine erinevate sõidukisüsteemide tööde teostamiseks, mis tagab kiire ja täpse remondi.
 • Kõikidele tehtud töödele antakse garantii, mis kinnitab meie usaldust remondi kvaliteedi ja usaldusväärsuse vastu.
 • Klienditeenindus keskendus teie mugavusele teie auto remonti oodates.
 • Isikupärastatud soodsad pakkumised, mis muudavad meie teenused teile veelgi kättesaadavamaks ja atraktiivsemaks.

Teenindame ka erinevat marki autosid, mis võimaldab olla kursis paljude automarkide omaduste ja varustusega. Meiega ühendust võttes võite olla kindel, et saate oma autole õigeaegset ja kvaliteetset abi.

Volkswagen sõiduautode remondi maksumus Tallinnas

Suhtume igasse ülesandesse vastutustundlikult, olenemata selle suurusest või keerukusest. Tööde maksumus meie autoteeninduses sõltub ülesande keerukusest ja teie Volkswageni autole vajalike varuosade maksumusest. Kui kaup on meie laost otsas, toimetame selle kohe kohale ja asendame.

Töö lõpliku maksumuse saate teada pärast meie spetsialistide poolt läbi viidud diagnostikat. Pakume kvaliteetseid teenuseid taskukohase hinnaga, mis on sageli madalam kui ametlikel edasimüüjatel.

Iga juht soovib, et tema auto püsiks võimas ja funktsionaalne. Seetõttu saate meiega ühendust võttes oma Volkswagenile kvalifitseeritud hoolduse, mis aitab säilitada selle algseid omadusi.

Helistage meile või jätke päring veebisaidile. Võtame teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele ja korraldada teie sõidukile professionaalne teenindus.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Remondime kõiki Volkswageni kaubamärgi mudeleid: Amarok, Arteon, Atlas, Atlas Cross Sport, Beetle, Bora, Caddy, California, Caravelle, CC, Corrado, Crafter, Cross Golf, Cross Polo, Cross Touran, Derby, e-Bora, e-Golf, e-Lavida, Eos, Eurovan, Fox, Gol, Golf, Golf Alltrack, Golf GTI, Golf I, Golf II, Golf III, Golf IV, Golf Plus, Golf R, Golf Sportsvan, Golf V, Golf VI, Golf VII, Golf VIII, ID.3, ID.4, ID.4, Jetta, Kafer, Lavida, LT, LT груз., Lupo, Multivan, New Beetle, Passat, Passat Alltrack, Passat B2, Passat B3, Passat B4, Passat B5, Passat B6, Passat B7, Passat B8, Passat CC, Phaeton, Pointer, Polo, Routan, Santana, Scirocco, Sharan, Syncro, T-Cross, T-Roc, Tiguan, Tiguan Allspace, Touareg, Touran, Transporter, Up, Vento.