Peugeot remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto

Kõik seadmed kuluvad aja jooksul ja vajavad remonti. Oluline on probleemid varakult avastada ja kiiresti leida, et vältida teiste komponentide kahjustamist. Kui teie Peugeot mõni osa on kulunud või kahjustatud, teostab meie teenindus kiire ja kvaliteetse remondi.

Peugeot autod

Peugeot asutas 1889. aastal selle asutaja, kes sai kuulsaks suure kvaliteetsete autode impeeriumi loojana. Kui teil on Peugeot auto, siis olete valinud mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Kuid selleks, et teie sõiduk teid kaua ja usaldusväärselt teenindaks, on oluline jälgida selle kõigi komponentide töökorda ja teha õigeaegselt tehnoülevaatusi.
 
Millal peaksite meiega ühendust võtma?
 

Meie Peugeot autoteeninduse teenuseid saate kasutada, kui:

 • On aeg teie sõidukile plaanipäraseks hoolduseks. Parem on probleeme ennetada, kui neid pärast nende tekkimist lahendada. Seetõttu on vajalik regulaarne diagnostika ja sõidukite täielik hooldus spetsialistide poolt. Sellise töö raames vahetab Peugeot rehve, täidab esiklaasivedelikku, õli jne.
 • Plaanid oma auto maha müüa. Sel juhul on oluline hoolikalt kontrollida oma sõiduki kõigi süsteemide funktsionaalsust. Meie tehnikud suudavad probleemid tuvastada ja need parandada, mis võib tõsta teie sõiduki edasimüügiväärtust.
 • Kui teie autol on kummalisi helisid, vibratsiooni, probleeme heitgaasidega, võimsuse kadu jne. Meie tehnikud viivad läbi arvutidiagnostika, tuvastavad süsteemis oleva probleemi ja parandavad selle.

Teenused Peugeot autodele

Peugeot autoteenindus pakub teie auto hooldamiseks laia valikut teenuseid. Esiteks viivad meie spetsialistid läbi tehnilist kontrolli ja rikete diagnostikat.
 
Teostame järgmist tüüpi töid:
 
 • Arvuti diagnostika
 • Hooldus
 • Vedrustuse remont
 • Mootori remont
 • Rooliraami remont
 • Turbiini remont
 • Auto konditsioneeride remont

Meie Peugeot teenindus Tallinnas ei ole ametlik, kuid garanteerime kvaliteetse teeninduse soodsamate hindadega. Meiega ühendust võttes saate oma autole täisvaliku remondi- ja hooldusteenuseid võimalikult lühikese aja jooksul ja mõistliku hinnaga.

Siin on meie pakutavad remonditüübid:

 1. Komponentide remont: seda tüüpi remont nõuab vähe aega ja hõlmab teie Peugeot sõiduki teatud kahjustatud komponentide eemaldamist ja asendamist.

 2. Kohandatud remont: seda tüüpi remont hõlmab kahjustatud osade üksikasjalikku kontrolli ja taastamist. Pärast seda paigaldatakse need tagasi autosse. See lähenemine võimaldab teil säilitada kõigi Peugeot süsteemide terviklikkust, ilma terveid osi välja vahetamata, vaid originaalkomponente taastades.

Meie spetsialistid suudavad teostada igasuguseid remonditöid ülima täpsusega, et teie auto saaks taas kiiresti ja usaldusväärselt teedel ja maanteedel liikuda!

Meie Peugeot teeninduse eelised Tallinnas:

Meie Peugeot teeninduse eelised Tallinnas:

 1. Professionaalne teenindus: Meie töötajad on kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on suur kogemus Peugeot autodega töötamisel. Pakume teie autole kvaliteetset teenindust ja remonti.

 2. Originaalvaruosad: Peugeot autodele kasutame ainult usaldusväärsete tootjate originaalvaruosi, mis tagab Teie auto töökindluse ja vastupidavuse.

 3. Spetsiaalsed seadmed: Meil ​​on spetsialiseeritud seadmed, mis võimaldavad meil kiiresti ja tõhusalt diagnoosida ja remontida teie auto erinevaid süsteeme, sealhulgas elektroonikat, mootorit, šassii ja muud.

 4. Tööde garantii: Anname kõikidele tehtud töödele garantii, mis annab kindlustunde meie teenuste kvaliteedis.

 5. Klienditeenindus: väärtustame teie aega, seega pakume teie auto hooldamisel mugavaid ootetingimusi.

 6. Isikupärastatud eelised: pakume oma klientidele ka isikupärastatud eeliseid, muutes teie sõiduki teenindamise veelgi tasuvamaks.

Meie teenindus teenindab erinevate markide autosid, kuid oleme spetsialiseerunud Peugeot kaubamärgile, nii et võite olla kindel, et saate oma autole kvaliteetset teenindust ja remonti.

Peugeot auto remondikulud Tallinnas

Läheneme igale ülesandele vastutustundlikult, olenemata selle ulatusest ja keerukusest. Remonditööde maksumuse määrab selle töömahukus ja vajalike Peugeot varuosade maksumus. Mõned osad võivad laost otsas olla, kuid sel juhul tarnime need kiiresti kohale ja vahetame välja.

Tööde lõpliku maksumuse saate teada pärast meie kogenud meistrite poolt teostatud diagnostikat. Pakume kvaliteetseid teenuseid soodsamate hindadega võrreldes ametlike edasimüüjatega.

Iga juht püüab säilitada oma auto kõrget jõudlust. Olete valinud suurepärase auto ja me aitame teil seda tippvormis hoida. Iga Peugeot kehastab ideed kaasaegsest kvaliteedist, mis on paljudele kättesaadav. Meie teenus muudab teie Peugeot “raudhobuse” kvaliteetse teenuse taskukohasemaks.

Helistage meile või jätke päring meie veebisaidile. Võtame teiega ühendust ja vastame kõikidele teie küsimustele!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Oleme spetsialiseerunud kõikide Peugeot mudelite remondile ja hooldusele, sealhulgas:1007, 106, 107, 107 Hatchback (3d), 107 Hatchback (5d), 108, 2008, 205, 206, 206 Hatchback (3d), 206 Hatchback (5d), 206 Sedan, 206 SW, 206 СС, 207, 207 СС, 207 Hatchback (3d), 207 Hatchback (5d), 208, 208 Hatchback (5d), 3008, 301, 306, 306 Sedan, 307, 307 СС, 308, 308 СС, 308 Hatchback (5d), 308 SW, 309, 4007, 4008, 405, 406, 407, 407 Coupe, 407 Sedan, 407 SW, 408, 5008, 505, 508, 508 RXH, 605, 607, 806, 807, Bipper, Boxer, e-2008, Expert, G 5, iOn, Pars, RCZ, Rifter, Traveller.