Skoda remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto
Tore, et pöörate tähelepanu oma Skoda auto regulaarsele hooldusele ja remondile. Probleemide varajane leidmine ja parandamine aitab vältida tõsiseid kahjustusi ja täiendavaid remondikulusid.
 
Kui teil on probleeme oma Skoda mõne varuosaga, võite selle remondi täielikult usaldada meie professionaalsesse autoteenindusse. Meie spetsialistid kõrvaldavad kiiresti ja tõhusalt kõik vead, tagastades teie auto suurepärase töökorra.

Skoda autod

Skoda ajalugu sai alguse 1925. aastal, kui selle asutaja pani oma visiooniks kvaliteetseid ja kvaliteetseid autosid.
 
Skoda autode omanikud valivad mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Kuid selleks, et teie sõiduk teid kaua ja usaldusväärselt teenindaks, on vaja jälgida selle kõigi komponentide töökorda ja õigeaegselt hooldust teostada.

Peaksite meiega ühendust võtma järgmistel juhtudel:

Võtke ühendust meie Skoda töökojaga, kui:

 1. Teie auto plaanilise hoolduse hetk on käes – parem on minna ettepoole ja mitte oodata, kuni probleemid mehhanismides ilmnevad. Seepärast ei tohiks te unarusse jätta iga-aastast diagnostikat ja täielikku hooldust meie spetsialistide juures. Tööde käigus vahetame rehvid, täidame aknapesuvedeliku, õli jne;
 2. Plaanite oma autot müüa – sellisel juhul on vaja põhjalikult kontrollida sõiduki kõigi süsteemide toimivust. Meie spetsialistid suudavad tuvastada vead ja parandada need, et sõiduki väärtus muutuks kõrgemaks;
 3. Kui autos esinevad kõrvalised müra, koputus, heitgaasid, vähenenud veojõud jne, suudavad meie meistrid teha arvutidiagnoosi, määrata kindlaks, millises süsteemis on rike, ja seda kõrvaldada.

Skoda hooldusteenused

Skoda autoteenindus Tallinnas pakub teie auto hooldamiseks laia valikut teenuseid. Teostame alati esmalt ülevaatused ja veaotsingu.

Meie spetsialistid teostavad arvutidiagnostikat, hooldust ning ka šassii, mootori, roolilattide, turbiinide ja auto konditsioneeride remonti.

Kuigi meie Skoda töökoda Tallinnas ei ole ametlik teenindus, garanteerime kvaliteetse teenuse ja soodsama hinna. Meiega ühendust võttes saate oma autole igakülgse remondi ja täishoolduse lühikese aja jooksul ja soodsa hinnaga.

Remonditööde tüübid

Kui teie auto Skoda süsteem on kahjustatud, sõltub osade asendamise või parandamise otsus kulumisastmest. Pakume kahte tüüpi töid:

 1. Täiteremont: seda tüüpi remont nõuab vähe aega ja koosneb kahjustatud üksuste väljavahetamisest.
 2. Kohandatud remont: seda tüüpi remondi puhul osa eemaldatakse, kontrollitakse ja ehitatakse uuesti ning paigaldatakse seejärel uuesti sõidukisse. Selline lähenemine võimaldab säilitada kõigi Skoda autosüsteemide terviklikkust ilma varuosi vahetamata, vaid algset elementi taastades.

Meie spetsialistid garanteerivad kvaliteetse ja suure täpsusega töö, et teie auto saaks taas ohutult ja usaldusväärselt liikuda teedel ja maanteedel.

Skoda teeninduse eelised Tallinnas

Kui võtate meiega ühendust, saate:

 • Professionaalne teenindus kogenud töötajatelt.
 • Lai valik varuosi usaldusväärsetelt tootjatelt Skoda autodele.
 • Spetsiaalsete seadmete kasutamine elektroonika, mootorite, šassii ja muude süsteemidega kiireks ja täpseks tööks.
 • Garantii kõikidele tehtud töödele.
 • Mugav klienditeenindus teie autot oodates.
 • Isikupärastatud kasumlikud pakkumised.

Meie autoteenindus teenindab erinevat marki autosid, mis võimaldab meil olla kursis paljude kaubamärkide autode varuosade disaini ja varustusega. Meiega ühendust võttes võite olla kindel, et saate õigeaegse ja kvaliteetse abi.

Sõiduautode Skoda remondi maksumus Tallinnas

Suhtume igasse ülesandesse hoolega, lahendades nii väikseid kui ka keerulisi probleeme. Meie teenuste maksumus sõltub töö keerukusest ja Skoda autode varuosade maksumusest. Kui kaup on meie laost otsas, toimetame selle kiiresti kohale ja vahetame välja.

Töö lõplik hind selgub peale meie spetsialistide poolt teostatud diagnostikat. Pakume kvaliteetseid teenuseid soodsamate hindadega kui ametlikud edasimüüjad.

Iga juht unistab suure jõudlusega autost. Ostes auto Skoda, olete valinud esmaklassilise sõiduki. Hoidke see võimas ja funktsionaalne! Teie Skoda auto kehastab ideed kaasaegsest kvaliteetsest autost, mis on paljudele taskukohane. Tänu meie teeninduskeskusele saate oma “raudhobuse” jaoks kvalifitseeritud teenindust.

Helistage meile või jätke päring veebisaidile. Võtame teiega ühendust ja vastame kõikidele teie küsimustele!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Remondime kõiki Skoda mudeleid: Citigo, Enyaq iV, Fabia, Favorit, Felicia, Forman, Karoq, Kodiaq, Octavia, Octavia A5, Octavia A7, Octavia A8, Octavia RS, Octavia Scout, Octavia Tour, Pickup, Praktik, Rapid, Roomster, Roomster Scout, Spaceback, Superb, Yeti.