Autodiagnostika - Autoteenindus, diagnostika Tallinnas, Lasnamael

Lihtne auto ukse avamine paneb tööle keerulises mehhanismis üle 100 elemendi, aga autos on kokku neid üle 20.000 detaili. Kõik nad on elektroonilis-mehaaniliste süsteemide komplekteeritavad osad ja tagavad sõlmede omavahelise seotuse ning auto sujuva töö. Ükskõik kui usaldusväärne ja kallis ka transport ei olnud, aja jooksul varuosad vananevad ja vajavad väljavahetamist. Ilmsed rikked on märgatavad visuaalselt või kuulmise järgi, kuid peidetud defektid tulevad välja läbi auto diagnostika.

Millistes olukordades on diagnostika hädavajalik?

Märgates kerget purunemist, eelistavad 80% juhtidest selle unustada. Siiski, viib varuosa rike sageli ahelreaktsioonini, kui rivist langeb välja terve sõlm. Õigeaegne kontroll väldib kulukat remonti. Kompleksne auto  kompuuter-tehniline diagnostika on hädavajalik:

• pärast iga 10-15 tuhande kilomeetri läbisõitu. Sõltuvalt teepinna seisukorrast ja juhtimise stiilist,  võib tehniline hooldus olla vajalik sagedamini;

• auto ostmisel eraisiku käest. Selleks, et saada rohkem raha, müüja tavaliselt vaikib”ebatähtsatest” vigadest;

• peale avariiolukorda, millest pääses vigastusteta. Väike löök või järsk pidurdamine ei jäta füüsilisi jälgi, kuid süsteemis võivad tekkida  rikked ja mingil, ühel ebameeldival hetkel, auto keeldub “allumast” juhile.

Kuidas toimub masinate diagnostika?

Visuaalne ülevaatus ja tarkvara kontroll – need on tehnilise ülevaatuse kohustuslikud komponendid. Visuaalselt selgitatakse välja mõlgid, töövedelike kogus ja kvaliteet, lekete olemasolu. Hoolduskeskuse kogenud töötaja annab heli järgi mootorile töövõime “diagnoosi”. Selgitatakse välja kuluvate detailide kulumisaste.

Auto elutagamise süsteemide vastastikuse toime, elektroonika ja tarkvara kontrolli viiakse läbi spetsiaalse seadme abil, mis on ühendatud auto külge elektroonilise juhtploki pistiku kaudu. Toimub “signaalide vahetamine”, mida  spetsialistid dešifreerivad. Kui defekt on töös leitud, annab seade signaali, mis näitab remondi või asendamise vajadust.

AriolAuto garanteerib

Kvaliteetne ja usaldusväärne autode diagnostika kaasaegsetel seadmetel – teie auto efektiivse töö pant. “ARIOL-Auto” teeb kompleksset diagnostikat koos garantiiga:

• elektroonilistele sõlmedele;

• mootorile ja kütuse süsteemidele;

• pidurisüsteemidele;

• esi- ja tagavedudele;

• automaatsetele käigukastidele.

Diagnoositakse isegi tihendeid, laagreid ja fikseerivate kinnituste tihedust. Pärast kompleksset ülevaatust  AriolAuto-s, on juht  100% kaitstud avariiolukorra eest sõiduki mingi süsteemi rikke tõttu. Helistage juba täna, et broneerida sobiv aeg Teie auto diagnostikaks.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg: E – R : 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.