Volvo remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto

Iga mehhanism kulub lõpuks ära ja vajab remonti. Probleemi varajane avastamine ja selle täpne asukoht on alati eelistatav, et vältida mootori teiste osade edasist kahjustamist.

Kui teie Volvo auto mõni osa on kulunud või kahjustatud, parandab meie autoteenindus probleemi kiiresti ja professionaalselt.

Volvo autod

Volvo asutati 1924. aastal. Selle asutaja läks ajalukku kui tohutu kvaliteet- ja tippklassi autode impeeriumi looja.

Kui teil on Volvo auto, siis olete tõenäoliselt valinud mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Selleks, et teie sõiduk teeniks teid kaua ja usaldusväärselt, peate siiski veenduma, et kõik selle komponendid oleksid heas töökorras ja läbiksid korrapäraselt hooldust.

Millal tasub meiega ühendust võtta?

Saate külastada meie Volvo autoteenindust, kui:
 • Tehnilise hoolduse aeg on saabunud teie autole. On parem teha hooldus ette, et vältida võimalikke probleeme mehhanismidega. Regulaarne diagnostika ja täielik hooldus meie spetsialistide juures aitavad teil asendada kulunud osi, täita vedelikke, vahetada rehve ja teha muid vajalikke töid.
 • Plaanite oma auto müüa. Sel juhul on oluline põhjalikult kontrollida teie sõiduki kõigi süsteemide töökindlust. Meie spetsialistid suudavad tuvastada ja kõrvaldada rikked, mis aitavad suurendada auto müügihinda.
 • Teie auto hakkab ilmutama erinevaid ebatavalisi märke, nagu võõrad müra, kolisemine, dünaamika halvenemine jne. Meie meistrid teostavad arvutidiagnostikat, tuvastavad võimalikud süsteemihäired ja kõrvaldavad need.

Volvo hooldusteenused

Volvo autoteenindus pakub laia valikut teenuseid teie auto hooldamiseks. Meie spetsialistid teostavad alati esmalt tehnilise ülevaatuse ja vea diagnoosi. Pakume järgmisi teenuseid:
 • Kompuutertõrge;
 • Tehniline hooldus;
 • Vedrustuse remont;
 • Mootori remont;
 • Roolimehhanismide remont;
 • Turbo remont;
 • Autokonditsioneeride remont;
Meie Volvo autoteenindus Tallinnas ei ole ametlik müüja, kuid tagame kõrge teenuste kvaliteedi ja konkurentsivõimelised hinnad. Meie poole pöördudes saate oma auto põhjaliku remondi ja hoolduse kiiresti ja taskukohase hinnaga.

Remonditüübid

Teie Volvo auto hooldamise protsessis püüame pakkuda optimaalset lahendust, mis vastab kahjustuse ulatusele. See võib hõlmata konkreetse osa asendamist või sügavamat diagnostikat koos võimaliku tervete mehhanismide asendamisega. Meie autoteenindus pakub kahte peamist tüüpi remonti:
 • Kompleksremont, mis tavaliselt nõuab minimaalset aega ja hõlmab kahjustatud komponentide eemaldamist ja asendamist.
 • Individuaalremont, mis hõlmab põhjalikku diagnostikat, taastamist ja detailide uuesti paigaldamist. See lähenemine võimaldab säilitada teie Volvo auto süsteemide terviklikkust, vältides vajadust osade täielikuks väljavahetamiseks.
Meie spetsialistid tagavad töö kvaliteetse ja täpse täitmise, et teie auto oleks taas valmis ohutuks ja mugavaks kasutamiseks.

Volvo teeninduse eelised Tallinnas

Pöördudes meie autoteenindusse, saate:
 • Kõrgelt kvalifitseeritud teenuse kogenud spetsialistidelt, kes on valmis lahendama igasuguseid hooldus- ja remondiprobleeme teie Volvo autoga.
 • Juurdepääsu suurele valikule kvaliteetsetest varuosadest usaldusväärsetelt tootjatelt, tagades teie auto usaldusväärsuse ja vastupidavuse.
 • Spetsialiseeritud seadmete kasutamist, mis võimaldavad teha töid elektroonika, mootori, veermiku ja teiste Volvo auto süsteemide valdkonnas kiiresti ja täpselt.
 • Garantii kõikidele tehtud töödele, mis kinnitab meie usaldust meie spetsialistide kvaliteedi ja professionaalsuse vastu.
 • Isikupärastatud teenindust ooteaegadel, tagamaks teie maksimaalset mugavust.
 • Eri pakkumisi ja kampaaniaid meie klientidele, mis aitavad teil säästa oma auto hooldamisel.
Meie teenindame erinevate markide autosid, mis võimaldab meil olla kursis erinevate tootjate autode konstruktsiooni ja tehnilise hoolduse eripäradega. Meie poole pöördudes võite kindel olla kvaliteetse ja õigeaegse teenuse saamises, mis aitab teie autol töötada veatult ja usaldusväärselt.

Volvo autode remondi maksumus Tallinnas

Läheneme igale ülesandele vastutustundlikult, lahendades nii kõige väiksemaid kui ka suuremaid ja keerulisemaid probleeme. Töö maksumus sõltub töö keerukusest ja Volvo osade maksumusest. Meil ei ole alati kõiki varuosasid laos, kuid kui teil on midagi vaja, tarnime selle kiiresti ja asendame selle.

Lõpliku maksumuse saate teada pärast meie meistrite poolt teostatud diagnoosi. Pakume kvaliteetseid teenuseid soodsama hinnaga kui ametlikud edasimüüjad.

Iga juht unistab suure jõudlusega autost. Te olete valinud esmaklassilise auto, seega hoidke selle võimsust ja funktsionaalsust! Volvo asutaja kehastas ideed kaasaegsest kvaliteetautost, mis on kättesaadav paljudele. Tänu meie autoteenindusele saate oma Volvo “raudhobusele” kvalifitseeritud hooldust.

Helistage meile või jätke päring veebilehel. Võtame teiega ühendust ja vastame kõigile teie küsimustele!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Teeme remonti kõikidele Volvo sõidukite mudelitele, sealhulgas:140, 240, 244, 340, 360, 440, 460, 480, 66, 740, 760, 780, 850, 940, 960, C30, C70, FL, FL 220, FL 250, S40, S60, S70, S80, S90, V40, V50, V60, V70, V90, XC40, XC60, XC70, XC90. Если у вас есть проблемы с вашим Volvo, не стесняйтесь обращаться к нам!