Auto kliimaseadmete remont ja hooldus - Autoteenindus Tallinnas

Kliima süsteemi töövõimest sõltub salongis olemise mugavus. Jahutusagent, mis tsirkuleerib auto kliimaseadme “sisikonnas” tagab jaheda õhu. Tehnoloogiliselt on seade  üsna lihtne. Kaasaegsed autotootjad kasutavad kliimaseadmete valmistamiseks materjale, mis on vastupidavad enamustele negatiivsetele teguritele. Kuid aja möödudes või kliimaseadme kasutamise reeglite rikkumisel lähevad nad katki, vajalik on remont.

Kliimaseadmete kasutamise reeglid

Et ühel päeval mitte ilma kliimaseadmeta jääda, on vaja täita mõningaid ekspluateerimise tingimusi:

• talvel, kui salongi jahutamise vajadus langeb ära, on profülaktikaks igal nädalal vaja lülitada kliimaseade “külm” peale.  Piisav on 15 minutit tööd, et määre ei kuivaks, ja ei kuivaks komplekteeritavad osad;

• autopesulas on regulaarselt vaja läbi puhuda ja loputada kondensor (väga hoolikalt, habras detail);

• ärge unustage uuendada jahutusvedelikku kliimaseadme korralikuks toimimiseks. Kliimaseadme täitmine soovitatakse teha autoteeninduses, et garanteerida nõuetekohane täitmine.

Mis võib auto kliimaseadmetes rivist välja viia?

Sõltumata auto margist, on agregaadi konstruktsioon praktiliselt identne, pisut erinevad on vaid mõned elemendid. Toimimise printsiip on ühesugune  ja rikked ka. Sõltuvalt ekspluateerimise viisist ja auto eest hoolitsemisest, lähevad rivist välja:

• kompressor;

• kondensor;

• aurusti;

• ressiiver- kuivati;

• termoreguleerventiil;

• ventilaator;

• rõhuandur.

Õige hooldus ja rikete profülaktika pikendab mitte ainult kliimasüsteemi probleemivaba kasutuse perioodi, vaid säästab ka raha, mis oleks vajalik tõsisema rikke remondi puhul.

Kliimaseadme hooldus ja remont «Аriol-Аuto»-s.

Erinevalt kodusest “kolleegist” peavd autode kliimaseadmed töötama suurema saaste, temperatuuri kõikumiste ja niiskuse tingimustes. Ebasoodsate faktorite ühismõju viib filtrite ummistumiseni, detailide kulumisele, korrosioonile. Rikke väljaselgitamiseks on vaja professionaalseid teadmisi ja liigutuste täpsust. Süsteem on habras ja demontaaži oskuste puudumine viib sageli rikete arvu suurenemiseni.

Autoteeninduse “Ariol Auto” spetsialistid omavad mitmeaastast kogemust auto kliimaseadmete remondi ja hooldamise valdkonnas. Remondi tarbeks kasutatakse ainult kvaliteetseid osi, mis tagab pikaajalise ja stabiilse kliimasüsteemi toimimise. Helistage meie autoteenindusse, et temperatuur auto salongis oleks alati meeldiv.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg: E – R: 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.