Motori ja kütusesüsteemi remont - Autoteenindus Tallinnas

Auto “süda” ja tema ”toitumise” süsteem peavad vaikimisi töötama korralikult, ilma selleta auto parimal juhul lihtsalt ei käivitu. Häired mootori töötamises ja kütuse etteande süsteemis kannavad riski mitte ainult juhi jaoks, vaid ka teistele liiklejatele. Rikke kahtlustamisel, on parem kohe pöörduda Tehnilise Teeninduse jaama, et vältida edasisi häireid transpordi töös.

Milliste tundemärkide alusel saab määrata mootori ja küttesüsteemi remondi lähedust?

Auto elutähtsate “organite” rikete väljaselgitamise jaoks ei ole hädavajalik mõista nende kokkupanekut. On piisav, kui kuulata ja jälgida nende tööd. Enamik rikkeid ja nende põhjuseid saab määrata visuaalselt, tunnete ja kuulmise abil. Mootori ja küttesüsteemi remont on lähedal, kui:

• suurenes kütusekulu ilma objektiivsete põhjusteta;

• mootor ei käivitu esimese korraga, tühikäigul on tunda tõmblemist;

• muutus heitgaasi värv;

• sisepõlemismootor kuumeneb üle ja teeb kõva häält või koputab sõidu ajal;

• karteris tõuseb õlitase spontaanselt;

• mootor “sureb äkki välja”  või vastupidi – teda ei saa peatada.

Probleemi lahendamise variandid

Kui garaaž ei ole varustatud auto sõlmede diagnostika ja remondi jaoks või kui omanikul ei ole küllaldast remondikogemust, siis on parem pöörduda abi saamiseks spetsialistide poole. Mootor ja kütuse etteande süsteem – on keeruline vastastikku toimiv mehhanism. Üks valesti paigaldatud detail võib esile kutsuda ahelreaktsiooni, mille tulemusena tekib rike ka teistes auto süsteemides.

Mootori – kütuse sõlmes  on kaasa haaratud sadu varuosasid, nendest mõnede rike või tasakaalutus omab sarnaseid tundemärke, seetõttu on riskida ja vahetada varuosi “silma järgi” keelatud. Esiteks on see kallis ja teiseks on ohtlik juhi ja jalakäijate elule. Autoteeninduses AriolAuto diagnoosi, demonteerimist, defekteerimist ja auto mootori ning küttesüsteemi remonti tehakse kiiresti, garanteeritud täpsusega. Pärast remonti tehakse töövõime kontroll ja vajaduse korral seadistatakse  tarkvara ümber.

Mida pakub «Аriol-Аuto»

Ettevõttes töötavad pikaajalise kogemusega spetsialistid, kellede jaoks mootori ja küttesüsteemi remont – on tuttav töö. Sõltuvalt auto margist, pakume me kvaliteetseid varuosasid, et tagada transpordi tõrgeteta funktsioneerimine. AriolAuto teenustega hoiab auto omanik kokku:

• närve. Kõiki remonditöid hõlmab garantii;

• aega. Pakume eelnevalt pöörduda teeninduskeskusesse ja broneerida mugav aeg mootori remondiks;

• raha. Kompleksne lähenemisviis võimaldab meil hinnataset mitte tõsta.

Helistage kohe praegu, kui avastasite mootori või küttesüsteemi rikke märke, hoidke ennast ja ümbitsejaid.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
E – R : 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.