Seat remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto

Iga tehniline seade kulub aja jooksul ja vajab hooldust. Oluline on õigeaegselt avastada ja kõrvaldada vead, et vältida tõsiseid tagajärgi masina teistele osadele.

Meie autoteenindus on spetsialiseerunud Seat autode remondile ja hooldusele. Pakume professionaalset teenust kulunud ja kahjustatud osade vahetamiseks, tagades töö kvaliteedi ja kiiruse.

Seat autod

Seat asutati 1950. aastal. Selle asutaja jäi ajalukku kui muljetavaldava automargi looja, mis pakub kvaliteetseid ja kõrgekvaliteedilisi autosid.

Seat autode omanikud valivad mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Selleks, et teie sõiduk teeniks teid kaua ja usaldusväärselt, on siiski vaja tagada, et kõik selle komponendid oleksid töökorras ja läbiksid õigeaegselt tehnilise kontrolli.

Te peaksite meiega ühendust võtma järgmistel juhtudel:

Võtke ühendust meie Seat töökojaga, kui:

 1. Teie auto plaanilise hoolduse hetk on käes – parem on minna ettepoole ja mitte oodata, kuni probleemid mehhanismides ilmnevad. Seepärast ei tohiks te unarusse jätta iga-aastast diagnostikat ja täielikku hooldust meie spetsialistide juures. Tööde käigus vahetame rehvid, täidame aknapesuvedeliku, õli jne;
 2. Plaanite oma autot müüa – sellisel juhul on vaja põhjalikult kontrollida sõiduki kõigi süsteemide toimivust. Meie spetsialistid suudavad tuvastada vead ja parandada need, et sõiduki väärtus muutuks kõrgemaks;
 3. Kui autos esinevad kõrvalised müra, koputus, heitgaasid, vähenenud veojõud jne, suudavad meie meistrid teha arvutidiagnoosi, määrata kindlaks, millises süsteemis on rike, ja seda kõrvaldada.

Seat hooldusteenused

Meie Seat autoteeninduskeskus pakub teie auto hooldamiseks laia valikut teenuseid. Kõigepealt teostavad meie meistrid alati tehnilise ülevaatuse ja veadiagnostika.

Pakume järgmisi teenuseid:

 • Arvutidiagnostika;
 • Hooldus;
 • Vedrustuse remont;
 • Mootori remont;
 • Roolimehhanismi remont;
 • Turbiini remont;
 • Auto kliimaseadmete remont;

Meie Seat teenindus Tallinnas ei ole ametlik edasimüüja, kuid me pakume kvaliteetseid teenuseid taskukohaste hindadega. Meie poole pöördudes saate oma auto põhjaliku remondi ja täisteenuse võimalikult lühikese aja jooksul ja mõistliku hinnaga.

Remonditüübid

Sõltuvalt teie Seat auto süsteemi kahjustuste ulatusest võib vajada ainult konkreetse kahjustatud osa väljavahetamist või keerukamat ja pikaajalisemat diagnostikat, mille käigus asendatakse terveid mehhanisme.

Meie pakutavad teenused:

 • Kokkupandav remont – võtab veidi aega ja hõlmab kindlate kahjustatud komponentide eemaldamist ja asendamist;
 • Individuaalne remont – protsess hõlmab komponendi eemaldamist, kontrollimist ja taastamist, mille järel see paigaldatakse uuesti autole. See võimaldab säilitada Fordi auto süsteemide terviklikkuse, vältides varuosade täielikku asendamist ja säilitades originaalkomponendi.

Iga tüüpi remont võib teostada meie professionaalne meeskond. Nende töö on teostatud täpsusega, nii et teie auto saab jälle kiiresti ja usaldusväärselt sõita teedel ja maanteedel!

Seat Service'i eelised Tallinnas

Külastades meie teenindust, saate:

 • Kvalifitseeritud teeninduse kogenud meistritelt;
 • Lai valik Fordi autode usaldusväärsete tarnijate varuosi laos;
 • Erihooldusseadmete kasutamine, tagades kiire ja kvaliteetse töö elektroonika, mootori, vedrustuse ja teiste süsteemidega;
 • Garantii teostatud töödele;
 • Klienditeenindus teie auto ooteajal;
 • Individuaalsed soodsad pakkumised.

Meie teenindus hooldab erinevate markide autosid. Oleme hästi kursis paljude automarkide ehituse ja varustuse eripäradega, seega võite kindel olla, et saate meilt õigeaegset ja kvaliteetset abi.

Seat auto remondi maksumus Tallinnas

Suhtume vastutustundlikult igasse ülesandesse, lahendades nii väikseid kui ka suuri ja keerulisi probleeme. Tööde hind sõltub nende keerukusest, samuti Fordi autode varuosade maksumusest. Kõiki varuosi ei ole alati saadaval, kuid kui mõni element ei ole meie teenindusjaamas saadaval, tarnime selle kiiresti ja asendame selle.

Tööde lõpliku maksumuse saate teada pärast diagnostikat, mida teostavad meie meistrid. Pakume kvaliteetset teenust soodsama hinnaga kui ametlikud edasimüüjad.

Iga juht soovib sõita suure jõudlusega autoga. Te olete ostnud esmaklassilise auto, seega hoidke selle võimsust ja funktsionaalsust! Fordi asutaja kehastas kaasaegse kvaliteetauto ideed, mis on tänapäeval paljudele inimestele kättesaadav ja tänu meie teenindusjaamale on ka teie “raudse hobuse” Fordi kvalifitseeritud hooldus kättesaadav.

Helistage meile või jätke avaldus kohapeal. Võtame teiega ühendust ja vastame kõigile teie küsimustele!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Remondime kõiki Seat mudeleid: 127, Alhambra, Altea, Altea XL, Arona, Arosa, Ateca, Cordoba, Cupra, Exeo, Exeo ST, Freetrack, Ibiza, Inca, Leon, Malaga, Marbella, Mii, Tarraco, Toledo.