Citroën remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto

Iga mehaaniline süsteem kulub aja jooksul ja vajab remonti. Oluline on probleem varakult avastada ja täpselt määrata selle asukoht, et vältida mootori muude komponentide võimalikku kahjustamist. Kui mõni teie Citroeni auto varuosadest on kulunud või kahjustatud, pakub meie autoteenindus kõikidele probleemidele kiire ja professionaalse lahenduse.

Citroeni autod

Citroën asutati 1919. aastal, ja selle asutaja läks ajalukku kui kvaliteetsete ja kõrgklassiliste autode hiiglasliku impeeriumi looja. Citroëni autode omanikud valivad mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Siiski on teie sõiduki pikaajalise ja usaldusväärse kasutamise jaoks oluline jälgida kõigi selle komponentide töökorrasolekut ja teostada õigeaegne tehniline hooldus. Millal peaksite meie poole pöörduma? Citroëni autode hooldust soovitatakse järgmistel juhtudel:
 • Planeeritud tehniline hooldus (TO) autole: regulaarne diagnostika ja TO aitavad vältida mehhanismide probleeme. Spetsialistide poolt läbiviidav aastane diagnostika ja täielik TO hõlmab rehvide vahetust, klaasivedelike täitmist, õlivahetust ja muid töid.
 • Auto müümine on kavas: enne müümist on oluline kontrollida põhjalikult kõigi sõiduki süsteemide töökorrasolekut. Meie spetsialistid aitavad tuvastada ja kõrvaldada rikked, suurendades seeläbi müüdava auto väärtust.
 • Võõraste müra ilmnemine, kolisemine, muutused mootori töös jne: meie meistrid teostavad arvutidiagnostikat, tuvastavad tekkinud rikke süsteemis ja kõrvaldavad selle.

Teenused Citroëni sõidukitele

Citroën autoteenindus pakub laia valikut teenuseid teie auto hooldamiseks. Ennekõike teostavad meie meistrid tehnilist ülevaatust ja rikete diagnostikat.

Me pakume järgmisi teenuseid:

 • Auto konditsioneeri remont;
 • Mootori remont;
 • Roolilattide remont;
 • Turbo remont;
 • Vedrustuse remont;
 • Tehniline hooldus;
 • Arvutidiagnostika.

Citroën’i hooldustöökoda Tallinnas ei ole ametlik teeninduskeskus, kuid me tagame kvaliteetsed teenused ja taskukohased hinnad. Pöördudes meie poole, saate kiiresti ja mõistliku hinnaga täieliku auto remondi ja hoolduse ühes kohas.

Remonditööde liigid

Sõltuvalt teie Citroëni auto kulumisastmest võib vajalikuks osutuda ainult konkreetse kahjustatud osa asendamine või põhjalikum diagnostika koos tervete mehhanismide täieliku väljavahetamisega.

Pakume järgmisi remondiliike:

 • Agregaatremont, mis nõuab minimaalset aega ja hõlmab kahjustatud agregaatide asendamist;
 • Individuaalne remont, mis hõlmab kahjustatud osa eemaldamist, kontrollimist ja taastamist ilma selle asendamiseta, säilitades kogu teie Citroëni auto süsteemide terviklikkuse, kasutades originaalvaruosi.

Meie professionaalid suudavad teostada igasugust remonti suure täpsusega, et teie auto oleks taas valmis kiireks ja usaldusväärseks sõiduks teedel ja maanteedel!

Citroëni autode teeninduse eelised Ariol Auto Tallinnas:

Pöördudes meie autoteenindusse, saate:

 • Professionaalset teenindust kogenud spetsialistidelt.
 • Laia valiku varuosi usaldusväärsetelt tootjatelt Citroëni autodele.
 • Spetsialiseeritud seadmete kasutamist kiireks ja täpseks erinevate süsteemide diagnostikaks ja remondiks.
 • Garantii teostatud töödele.
 • Mugava teeninduse ja mugavad ooteaegad autole hoolduse ajal.
 • Individuaalsed pakkumised ja soodsad tingimused klientidele.

Meie teenindus on spetsialiseerunud ka erinevate automarkide hooldusele, mis võimaldab meil pakkuda kvaliteetseid teenuseid ja ulatuslikku abi teie auto hooldamisel.

Citroeni sõiduautode remondi maksumus Tallinnas

Meie suhtume vastutustundlikult igasse ülesandesse, sealhulgas nii väikesed kui ka suured ja keerukad tööd. Teenuste hind sõltub tööde keerukusest ja Citroëni autode varuosade maksumusest. Kõiki detaile ei pruugi alati laos olla, kuid kui vajalikku elementi pole, siis me toome selle kiiresti kohale ja teeme asenduse.

Töö lõpliku maksumuse saate teada pärast diagnostikat, mida viivad läbi meie spetsialistid. Pakume kvaliteetseid teenuseid madalamate hindadega kui ametlikud edasimüüjad.

Iga autojuht soovib, et tema auto oleks usaldusväärne ja kõrge jõudlusega. Te valisite esmaklassilise sõiduki, seega tagage sellele õige hooldus! Citroën kehastab endas ideed kaasaegsest kvaliteetsest autost, mis on kättesaadav paljudele. Tänu meie teeninduskeskusele muutub kvaliteetne teenindus kättesaadavaks ka teie Citroënile.

Saate meiega ühendust võtta telefoni teel või jätta taotluse meie veebisaidil. Võtame teiega ühendust ja vastame kõigile teie küsimustele!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Me teostame remonti kõikide Citroëni mudelite puhul, sealhulgas: AX, Berlingo, BX, C-Crosser, C-Elysée, C-Zero, C1, C15, C2, C25, C3, C3 Aircross, C3 Picasso, C3 Pluriel, C4, C4 Aircross, C4 Cactus, C4 Picasso, C5, C5 Aircross, C6, C8, CX, DS3, DS4, DS5, DS7, e-Berlingo Multispace, Evasion, Grand C4 Picasso, Jumper, Jumpy, Nemo, Saxo, Xantia, XM, Xsara, Xsara Picasso, Z.