Ajastuse rihma ja keti vahetus - Autoteenindus Tallinnas

Meie autoteenindus pakub professionaalset ajastuse rihma ja keti vahetust, et tagada teie sõiduki usaldusväärne ja ohutu töö. Ajastuse rihm ja kett on mootori võtmeosad, mis vastutavad klappide ja kolbide töö sünkroniseerimise eest. Kui need komponendid ei tööta korralikult, võivad tekkida tõsised mootoriprobleemid, mis võivad viia mootori rikkeni.

Meie kogenud mehaanikud kasutavad ajastuse rihma ja keti vahetuseks ainult kvaliteetseid varuosi ja kaasaegset varustust. Enne vahetust teostame diagnostika, et veenduda vahetuse vajalikkuses ja vältida ülearuseid kulusid. Pärast vahetust soovitame ka testisõitu, et veenduda mootori õiges töös.

Ajastuse rihma ja keti vahetust soovitatakse teha vastavalt tootja soovitustele või kui ilmnevad kulumise tunnused. Tavaliselt juhtub see iga 60 000–100 000 kilomeetri tagant, kuid see võib erineda sõiduki mudeli ja kasutustingimuste järgi.

Ärge lükake ajastuse rihma ja keti vahetust edasi, kuna nende rikke korral võivad tekkida tõsised mootorikahjustused ja kõrged remondikulud. Võtke meiega ühendust professionaalseks ajastuse rihma ja keti vahetuseks ning hoolduseks teie sõidukile.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
E – R : 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.