Renault remont ja hooldus Tallinnas - Ariol Auto

Iga mehhanism vajab aja jooksul tähelepanu ja hoolt, sest kulumine on paratamatu. Meie lähenemine seisneb probleemide kiirel avastamisel ja lahendamisel, et vältida teie Renault autole edaspidisi ebameeldivusi. Meie autoteeninduses võite kindel olla kiire ja professionaalse abi saamises, olenemata rikke või kulumise iseloomust.

Renault autod

Kui teil on Renault auto, siis olete valinud mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Kuid selleks, et teie sõiduk teeniks teid kaua ja usaldusväärselt, on oluline jälgida kõigi selle komponentide töökindlust ja regulaarselt läbida tehnilist hooldust.

Millistel juhtudel peaksite meie poole pöörduma?

1. Kui on aeg teie auto plaaniliseks tehniliseks hoolduseks. Soovitame ennetavaid meetmeid võtta ja mitte oodata probleemide tekkimist. Seetõttu aitavad meie spetsialistide regulaarne diagnostika ja professionaalne tehniline hooldus teie autot suurepärases seisukorras hoida.

2. Kui plaanite auto müüa. Sel juhul on oluline hoolikalt kontrollida teie sõiduki kõigi süsteemide töökindlust. Meie eksperdid aitavad tuvastada ja kõrvaldada igasugused probleemid, suurendades seeläbi teie auto müügihinda.

3. Kui teie autol on ilmnenud imelikud helid, vibratsioonid, jõuprobleemid jne. Meie mehaanikud teevad arvutidiagnostika, tuvastavad probleemi põhjuse ja teostavad vajalikud remonditööd.

Teenused Renault sõidukitele

Renaulti autodele individuaalse lähenemise pakkuv autoteenindus Tallinnas algab alati põhjaliku tehnilise ülevaatuse ja arvutidiagnostikaga, et täpselt tuvastada võimalikud rikked. Me pakume täielikku teenuste valikut:
  • Kompuutertehnoloogia diagnostika varjatud probleemide tuvastamiseks;
  • Tehniline hooldus, sealhulgas õli, filtrite ja muude tarbekaupade vahetus;
  • Vedrustuse remont, et teie auto liiguks alati sujuvalt ja mugavalt;
  • Mootori remont, et tagada selle maksimaalne jõudlus;
  • Roolisüsteemi taastamine teie auto täpseks juhtimiseks;
  • Turbiinide ja konditsioneeride remont mugavaks sõiduks igasugustes tingimustes;
Me ei ole Renault’i ametlik edasimüüja, kuid me garanteerime kvaliteetsed teenused taskukohaste hindadega. Meie poole pöördudes võite olla kindel, et teie auto saab professionaalset hooldust ja remonti lühima aja jooksul, ühendades kvaliteedi ja kokkuhoiu.

Remonditööde tüübid

Sõltuvalt teie Renault’i auto süsteemi kahjustuse ulatusest võivad olla vajalikud erinevad tüübid remonttöid. See võib hõlmata nii üksiku kulumise saanud osa väljavahetamist kui ka keerulisemaid diagnostilisi protseduure, mis hõlmavad terve mehhanismi täielikku väljavahetamist. Me pakume järgmisi remonditöid:
  • Agregeeritud remont, mis nõuab minimaalset aega ja hõlmab konkreetsete kahjustatud agregaatide eemaldamist ja asendamist.
  • Individuaalne remont, mille käigus viiakse läbi üksikasjalik kontroll ja detailide taastamine ning seejärel need uuesti auto külge kinnitatakse. See lähenemine võimaldab säilitada teie Renault’i auto kõikide süsteemide terviklikkust, vältides täielikku detailide väljavahetamist ja säilitades originaalosad.
Meie professionaalid suudavad teostada igat tüüpi remonti suure täpsusega ja tähelepanuga detailidele. Pärast nende tööd on teie auto taas valmis kiireks ja usaldusväärseks sõiduks teedel ja maanteedel!

Meie Renault teeninduse eelised Tallinnas

Pöördudes meie poole, tagame teile järgmised eelised:
  1. Professionaalne teenindus kvalifitseeritud ja kogenud töötajatelt: Meie spetsialistidel on kõrge kvalifikatsioon ja rikkalik kogemus Renault’i autodega töötamisel.
  2. Lai valik osi usaldusväärsetelt tootjatelt: Pakume laia valikut kvaliteetseid varuosi usaldusväärsetelt tootjatelt, mis tagab teie auto pikaajalise usaldusväärsuse ja ohutuse.
  3. Erihoolduse jaoks spetsiaalne varustus: Meie töökoda on varustatud spetsialiseeritud seadmetega, mis võimaldavad teostada igasuguse keerukusega töid teie Renault’i auto elektroonikas, mootoris, vedrustuses ja muudes süsteemides.
  4. Garantii tehtud töödele: Oleme kindlad oma teenuste kvaliteedis ja pakume garantiid kõikidele tehtud töödele.
  5. Klienditeenindus ooteajal: Hindame teie aega ja mugavust, seega pakume hubast ja mugavat ooteala, kus saate aega veeta, samal ajal kui teie auto on remondis.
  6. Isikupärased sooduspakkumised: Hindame oma kliente ja pakume neile isikupäraseid sooduspakkumisi ja allahindlusi nende autode remondi ja hoolduse osas.
Meie autoteenindus hooldab erinevate kaubamärkide autosid ning oleme valmis pakkuma õigeaegset ja kvaliteetset abi teie autole, olenemata selle kaubamärgist ja mudelist.

Renault sõiduautode remondi maksumus Tallinnas

Мы suhtume iga ülesandesse äärmise vastutustundega, hoolimata selle ulatusest ja keerukusest. Meie teenuste hind sõltub nende töömahust ja originaalsete Renault’i varuosade maksumusest. Olles teadlikud, et kõiki komponente ei pruugi alati laos olla, tagame kiire tarnimise vajalike varuosade jaoks.

Lõplikku teenuste maksumust saate teada alles pärast põhjalikku diagnoosi, mille teostavad meie kogenud meistrid. Oleme uhked, et pakume kvaliteetset teenindust taskukohasema hinnaga kui ametlikud edasimüüjad.

Iga Renault’i auto omanik soovib säilitada selle kõrge jõudluse ja usaldusväärsuse. Valides meie teenuse, usaldate oma “raudset ratsut” professionaalidele, kes suudavad seda suurepärases vormis hoida. Renault’i asutaja on oma autodesse sisse puhunud kaasaegse kvaliteedi idee, mis on tänu meie teenusele muutunud paljudele kättesaadavaks.

Ärge kartke meiega ühendust võtta telefoni teel või saata taotlus meie veebisaidil. Võtame kindlasti teiega ühendust ja vastame kõigile teie küsimustele, tagades individuaalse lähenemise igale kliendile!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

    Oleme spetsialiseerunud kõikide Renault mudelite remondile, sealhulgas, kuid mitte ainult, järgmistele: 11, 16, 17, 18, 19 Chamade, 21, 25, 4, 5, 8, 9, Captur, City K-ZE, Clio, Clio Symbol, Dokker, Duster, Espace, Fluence, Grand Espace, Grand Modus, Grand Scenic, Kadjar, Kangoo, Koleos, Laguna, Latitude, Lodgy, Logan, Logan MCV, Logan Van, Master, Megane, Megane Scenic, Modus, Nevada, Rapid, Safrane, Samsung, Sandero, Sandero StepWay, Scenic, Scenic RX4, Symbol, Talisman, Thalia, Trafic, Twingo, Twizy, Vel Satis, Wind, Zoe.