Auto Elektriseadmed ja Elektritööd - Autoteenindus Tallinnas

Auto elektrisüsteem – üks kõige keerukamaid sõlmi, mis tagab käivitamise, süüte, valgustuse, kütuse etteande funktsioneerimise. Auto kontrolli ja mõõteseadmete korrasolek sõltub ka elektrisüsteemi töövõimest. Määrata elektriosa riket iseseisvalt, ilma praktiliste kogemusteta ja spetsiaalse varustuseta, on võimatu. Selle süsteemi vead on kõige töömahukamad nii diagnostikas kui ka remontimisel.

Auto elektriosa rikete põhjused ja tundemärgid

Tavaliselt saab juht aru, et tegu on probleemse elektrisüsteemiga, kui auto käivitamise katsel ei ole tulemusi. Probleeme mehaanikaga on lihtne diagnoosida kas visuaalselt või kuulmise teel. Et määrata kindlaks enamusi rikkeid elektrilistes sõlmedes, nõuab see palju kannatlikkust ja oskust kasutada testrit. Kui selliseid oskusi ei ole, siis on parem pöörduda teenindusse auto elektritöödele kvalifitseeritud meistri poole.

Masina elektrivarustuse süsteemi töö riketest räägivad sellised tundemärgid

• kui süütevõtme keeramisel mootor ei käivitu;

• spontaanne generaatori lambi sisse/välja lülitumine;

• ei tööta pöörete signaaltuled, klaasipuhastid, signalisatsioon, konditsioneer;

• aku laaadimine on aeglane või laadimist ei olegi.

Elektri probleemid võivad alguse saada mehaanilise kulumise või kinnitusdetailide lõdvenemise tõttu peale transpordi suurt läbisõitu. Ka on sagedaseks sõlme purunemise põhjuseks sõiduki kasutamine ekspluatatsiooni reegleid rikkudes: ebapiisav juhtmete ja kontaktide puhtus, mootori käivitamine välise toiteallikaga.

Kui te kahtlustate viga elektrisüsteemis, on tingimata vaja koheselt teostada auto elektritööd, et mitte sattuda liiklusõnnetusse. Auto kõikide süsteemide töö on omavahel seotud. Kui viga on elektriga seotud, siis võib  iga hetk tekkida häire transportvahendi juhtimisel.

Auto elektritööd ja auto elektrisüsteemide remont «Аriol-Аuto»-s.

Autoteeninduse AriolAuto tehniline varustus ja professionaalne personal võimaldab teostada profülaktikat, diagnostikat ja sõiduki elektrisüsteemi remonti maksimaalselt täpselt ja kiiresti. Elektrisüsteem koosneb paljudest komponentidest, viga mistahes detailis viib transpordivahendi funktsioneerimise rikkumiseni tervikuna.

Meie meeskond pakub auto elektrivarustuse sõlme diagnostikat kena hinnaga. Sõltuvalt tuvastatud vigadest, teostatakse elektritööd suure praktilise kogemusega spetsialisti poolt ja kaasaegsete seadmetega. Helistage eelnevalt meile, et broneerida aeg auto elektrisüsteemi remondiks.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg: E – R: 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.