Pidurisüsteemi Remont ja Hooldus - Autoteenindus Tallinnas

Pidurisüsteem läheb rivist välja varuosade kulumise tõttu pika kasutusajaga või tingituna ebaõigest hooldusest. Selleks, et tagada liiklusohutus, on soovitatav teostada regulaarseid pidurisõlme diagnoose ja profülaktikat. Määrata pidurisüsteemi mittekorrasoleks on suhteliselt lihtne väliste tundemärkide järgi. Juht, kes hoolitseb oma sõiduki eest, pöördub autoteenindusse õigeaegselt, esimeste rikke “sümptomite” puhul.

Millised tundemärgid viitavad auto pidurisüsteemi remondi vajadusele?

Pidurite normaalseks tööks on enamustel juhtudel vaja kasutada kvaliteetset pidurivedelikku, täita ohutu sõidu reegleid ja teha profülaktikat. Autoteenindusse pöördutakse viivitamatult, kui:

• tekivad kõrvalised helid, pidurite krigin või kriuksumine;

• piduripedaali on raske või liiga kerge vajutada;

• suurenenud on pidurdamise tee;

• iseenesest toimub süsteemi blokeering;

• pidurivedelik lekib.

Kiirete rikete põhjused

Mitte õigeaegne tehniline hooldus viib tasakaalust välja kinnitusdetailid. Üksteise vastu hõõrdumise  tulemusena tekivad  detailides killud ja vaod, mis on  lubamatud efektiivseks tööks. Ka tekib enneaegne kulumine temperatuurirežiimi kõikumise tulemusena. Suurel kiirusel liikumisel kettad kuumenevad ja loiku sattumine on järsu jahtumise põhjuseks. Tulemus: deformeerumine ja kõrvalekalle vastastikuses seoses teiste pidurisüsteemi osadega.

Sõit mööda  sulanud lund või muda on veel üks põhjus kiireks lagunemiseks. Praht, mis satub süsteemi või pidurivedelikku, provotseerib voolikute ummistumist ja metallosade korrosiooni. 

AriolAuto – probleemi lahendamine mõistliku hinnaga

Autoteenindus “Ariol-auto” teostab pidurisüsteemi hooldust ja remonti Euroopa tasandil. Remonditöid teostavad rikka praktikaga meistrid. Määrata rikke põhjus ja kõrvaldada see, on meie spetsialistidele tavaline asi. Diagnoosimise täpsuse jaoks on paigaldatud kaasaegsed seadmed. Oleme kindlad remondi kvaliteedis, kuna detailide väljavahetamisel kasutame kvaliteetseid varuosi, mis vastavad auto margile.

AriolAuto teenustega sõidukite omanikud ei pea kulutama aega. Helistage juba täna ja tellige broneering auto eluvajalike sõlmede kontrolliks või remondiks. Spetsialist ootab määratud ajal just Teid.

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
E – R : 09:00–18:00

Broneeri aeg

    Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.