Audi remont ja hooldus Tallinnas - Autoteenindus Ariol Auto

Qualquer dispositivo com o tempo se desgasta e precisa de reparo. Para evitar a falha de outros componentes do motor, é importante identificar e corrigir o problema de forma rápida.

Se alguma peça do seu carro Audi estiver desgastada ou danificada, nossa oficina está pronta para resolver rapidamente e profissionalmente todos os problemas.

Audi autod

Audi ettevõte asutati 1909. aastal. Selle asutaja August Horch on läinud ajalukku kui kvaliteetsete ja kõrgklassi autode impeeriumi rajaja.

Kui olete Audi auto omanik, siis olete valinud mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni. Siiski selleks, et teie transpordivahend teeniks teid kaua ja usaldusväärselt, on oluline jälgida kõigi selle komponentide töökorras olekut ja regulaarselt läbida tehniline hooldus.

Peaksite meiega ühendust võtma järgmistel juhtudel:

Te peaksite pöörduma meie Audi autoteenindusse, kui:

On aeg planeeritud tehniliseks hoolduseks. Soovitame seda teha igal aastal võimalike probleemide ennetamiseks mehhanismides. Hoolduse käigus vahetavad spetsialistid rehvid, täidavad klaasivedeliku, õli ja teevad muud vajalikud tööd.

Kavatsete müüa oma auto. Sel juhul on oluline põhjalikult kontrollida kõigi teie transpordivahendi süsteemide tööd. Meie spetsialistid suudavad tuvastada ja kõrvaldada probleemid, mis aitab suurendada auto müügihinda.

Teie autol on ilmnenud võõrad helid, käristamine, heitgaasid, on vähenenud tõmme ja muud rikked. Meie meistrid teevad arvuti diagnostika, tuvastavad süsteemis tekkinud rikke ja kõrvaldavad selle.

Audi teenindus

Audi autoteenindus pakub laia valikut teenuseid teie auto hooldamiseks. Esmalt teostavad meie mehaanikud tehnilise ülevaatuse ja veakontrolli.

Pakume järgmisi teenuseid:

 • Arvuti diagnostika;
 • Tehniline hooldus;
 • Vedrustuse remont;
 • Mootori remont;
 • Roolisüsteemi remont;
 • Turboremond;
 • Konditsioneeri remont;

Kuigi meie Audi autoteenindus Tallinnas pole ametlik teenindus, pakume kõrgetasemelisi teenuseid ja soodsamaid hindu. Pöördudes meie poole, saate kiiresti ja mõistliku hinnaga oma auto põhjaliku remondi ja tehnilise hoolduse.

Remonditööde tüübid

Sõltuvalt teie Audi auto süsteemi kahjustuste ulatusest võib osutuda vajalikuks kas ainult konkreetse kahjustunud osa asendamine või põhjalikum ja aeganõudvam diagnostika koos tervete mehhanismide täieliku väljavahetamisega.

Meie spetsialistid pakuvad järgmisi remondiliike:

 1. Agregaatremont, mis nõuab vähe aega ja seisneb kahjustatud agregaatide eemaldamises ja asendamises;
 2. Individuaalne remont, kus osa eemaldatakse, kontrollitakse ja taastatakse, seejärel paigaldatakse uuesti autole. See meetod võimaldab säilitada kõikide Audi auto süsteemide terviklikkuse, asendamata osa, vaid taastades originaalse elemendi.

Meie professionaalid tagavad kõrge töökvaliteedi, et teie auto saaks taas kiirelt ja usaldusväärselt liigelda teedel ja maanteedel!

Audi teeninduse eelised Tallinnas

Pöördudes meie autoteenindusse, saate:

 1. Professionaalne teenindus kvalifitseeritud ja kogenud töötajatelt, kes on valmis lahendama igasuguseid ülesandeid;
 2. Laia valiku varuosi usaldusväärsetelt tootjatelt Audi sõidukitele;
 3. Spetsialiseeritud seadmete kasutamine, mis võimaldab teha töid elektroonikas, mootoris, vedrustuses ja teistes süsteemides kiiresti ja kvaliteetselt;
 4. Töödele antav garantii, mis kinnitab meie usaldust teenuste kvaliteedi vastu;
 5. Klienditeenindus teie sõiduki ootamise ajal, et teie aeg autoteeninduses oleks võimalikult mugav;
 6. Isikupärased soodsad pakkumised, mida oleme valmis pakkuma igale kliendile, et muuta teie sõiduki hooldus veelgi meeldivamaks.

Meie autoteenindus hooldab erinevate kaubamärkide sõidukeid ning oleme hästi kursis paljude sõidukite eripäradega ja varustusega. Meie poole pöördudes võite kindel olla, et saate õigeaegset ja kvaliteetset abi.

Audi sõiduautode remondi maksumus Tallinnas

Meie suhtumine igasse ülesandesse on vastutustundlik, lahendades nii väikseid kui ka suuri ja keerulisi probleeme. Tööde maksumus sõltub nende keerukusest ja Audi varuosade hinnast. Kõiki detaile ei pruugi alati laos olla, kuid kui mõni osa puudub, siis me toome selle kiiresti ja teeme vajaliku asenduse.

Lõpliku töö maksumuse saate teada pärast meie spetsialistide poolt läbiviidud diagnostikat. Pakume kvaliteetseid teenuseid madalama hinnaga kui ametlikud diilerid.

Iga autojuht unistab kõrgelt jõudlusega autost. Olete ostnud esmaklassilise auto, seega hoidke selle võimsust ja funktsionaalsust! Audile on iseloomulik moodsa kvaliteetse auto idee, mis on paljudele kättesaadav. Tänu meie teenusele on teie “raudhobusele” Audi saadaval ka kvalifitseeritud hooldus.

Helistage meile või jätke taotlus meie veebisaidil. Võtame teiega ühendust ja vastame kõigile teie küsimustele!

Planeeri oma kohtumine täna

Helista: +37255527985

Teie autode remondi ja hoolduse spetsialist

 

Aadress: Priisle tee 18, 13816 Tallinn

Tööaeg:
Esmaspäevast-reedeni: 09:00–18:00

Broneeri aeg

  Kohustuslikud väljad on tähistatud tärniga.

  Remondime kõiki Audi mudeleid: 100, 200, 80, 90, A1, A2, A3, A3 Sportback, A4, A4 Allroad, A5, A5 Sportback, A6, A6 Allroad, A7, A8, Allroad, Coupe, e-tron, e-tron Sportback, Q2, Q2L e-tron, Q3, Q5, Q7, Q8, R8, RS Q3, RS Q8, RS3, RS4, RS5, RS6, RS7, S3, S4, S5, S6, S7, S8, SQ5, SQ7, SQ8, TT, TT RS.